Відгуки про компанію pilkamag
Зі мною не звязалися
Максим Я.- Артем М.
Замовив 2.05, тоді ж зателефонували, сказали що товар поганий, порадили придбати кращий, який дорожче на 700 грн, сказав щоб скасували замовлення, 5.05, замовлення в статусі комплектується, але грощі прийшли.
Питання: а на шо Ви, панове, продаєте не якісний товар, як що Ви знаєте що він згорить?!Дмитро Д.Жахливі продавці ! Взагалі не розумію як і чим вони торгують!
Іван Р.Зі мною не звязались скоріш за все через відсутність товару. Перед замовленням тут я мав неприємну розмову щодо цього товару на baushop, де продавець мене дуже запевняв, що товар є в наявності, але хотів впарити інший товар і за більшу ціну, тобто що там , що тут продавець той самий і то без сумнівів.
Юрий Т.- Петро М.
- Юлія Т.
- Сергій Ф.
Брыхливые продавцы,товар не отправили!
Хотя и говорят что есть в наличии..Начали чесать какую-то ахинею о том что новый товар ещё нужно в сервисный центр отправить,я согласился и через минут 10 пришло сообщение о том что заказ отменён!Убеждали взять у них дороже и другую модель товара!
В общем-уроды!Микита Н.


Передзвонили швидко, відправили не швидко