Відгуки про компанію pilkamag
- Ольга Х.
Супер
Руслан П.- Катерина П.
- Павел М.
- Андрій С.
Замовили товар 22.08 соьгодні 27.08 ....ніякого руху .Не рекомендую
Ольга Н.Всё хорошо
Леонид Б.- Александр С.
Товар гамно прийшла коса не робоча всім совітую не брать нічого на цьому сайті вони обдурюють людей і не хочуть повертати кошти за не робочий товар і діспетчер хамить постоянно при розмові
ПокупецьШарашкіна контора рекламують одне а впарюють інше
Василь Г.

