Відгуки про компанію pilkamag
- Павло С.
За 12 днів ніхто не зв'язався.
Анна П.Шахрайство
Антон Ф.- Константин С.
Магазини обманює людей.Замовив генератор на 1кв,вранці за 3000грн і оплатив відразу.В 15:30 дзвоню запитати коли відправлять,а представник каже : там обмотка погана алюмінієва і скасовує замовлення.Я так розумію що по цій ціні вони не захотіли продавати, бо світло вимикати почали і ціна щас підскочить і зразу все буде нормально,і обмотка буде вже нормальна.
Тарас Ш.Добре що хоч подзвонили, але нічого не відправили. Сказали що має місце брак.
Сергей Д.- Володимир П.
- Сергей Р.
- Анна Є.


Конкретно, швидко, якісно,товар якісний відповідає опису, придбав ДБЖ+ АКБ Гелевий РЕКОМЕНДУЮ.