Відгуки про компанію pilkamag
- Кристина Г.
- Андрей О.
Гроші в сумі 6495гр до цього часу не повернуті від Prom
Микола О.- Катерина к.
- Ярослав Е.
Фуфло полне впарили як мідний він алюмінієвий ,вже зламався ,не раджу менеджер по гарантії пообіцяв ,специ передзвонять так і день вже закінчився ,барахло повне,люди не ведіться ,продають саме дешеве що купили на тему або на аліекспрес ,торгаші
Владимир Ш.Не рекомендую зв'язуватися з цими шахраями
Павел С.Повна тиша від продавця!!!
Сергей Б.- Юрий Ч.


Підараси не відправили ніхуя зато впарювали дорощу яка нахуй нікому не потрібна