Отзывы о компании pilkamag
- Мария М.
Не компанія а шахраї і розводили як взагалі попали на пром
Олександр С.Товар досі не відправили, не можу довго чекати мав би отримати вже сьогодні але воно навіть не на почті на відправку.
Юрій Р.- Олег О.
- Микола К.
- Юрій Я.
- Власенко Е.
Шкода потраченого часу на цю псевдокомпанію
Вадим К.Швидка доставка та якісне обслуговування.дякую.
Віктор М.Кажуть, що акумулятори є, але через вихідні їх уже відправили постачальнику, бо вони старі. Я в Prom вже оплатив, тепер чекаю повернення коштів. Не рекомендую цей сайт для закупівель.
Костянтин Я.

